Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50562 Library:50642 in /home/studiocalypso.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1548
Żelazko przeciwzmarszczkowe - Studio Calypso
Studio Calypso Pasaż tel. 22 644 49 83 Studio Calypso Europlex tel. 22 852 80 39 Studio Calypso Pawia tel. 22 370 28 58

Koszt zabiegu

od 90zł

Czas zabiegu

1 godz

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów w serii

indywidualnie

Czas między zabiegami

do 1 tygodnia

Miejsce zabiegu

twarz, szyja, dekolt

Gdzie zrealizuje zabieg

Pasaż Stokłosy
Europlex
Pawia Piaseczno

Żelazko przeciwzmarszczkowe

Czy słyszeli Państwo o żelazku do „prasowania cellulitu i zmarszczek”? To nie pomyłka. Studio Calypso posiada w swoje ofercie takie właśnie zabiegi.

 

Jak działa żelazko na cellulit?

Specjalne urządzenie nazywane żelazkiem zostało tak skonstruowane aby w jednym czasie trójwymiarowo redukować cellulit.

Po pierwsze żelazko wykorzystuje proces elektrostymulacji mięśni, aby pobudzić je do pracy, wzmocnić i wspomóc regenerację skóry.

Po drugie przy jego pomocy specjalista wykonuje masaż próżniowy, który pomaga w modelowaniu sylwetki i poprawia ukrwienie skóry. Cały ten proces przyczynia się do usuwania toksyn z organizmu.

Trzecim elementem jest tzw. chromoterapia polegająca na doborze odpowiedniego koloru przeznaczonego do walki z cellulitem. Takim kolorem jest czerwony, pomarańczowy, fioletowy.

 

Żelazko a zmarszczki.

Żelazko doskonale sprawdza się również w walce ze zmarszczkami, które pojawiają się z wiekiem. Wykorzystując technikę elektrostymulacji wpływa na pobudzenie mięśni do pracy, lepsze ich ukrwienie i powoduje pobudzenie procesów regeneracyjnych. Działa również liftingująco i wygładzająco. Dotlenia i odżywia skórę twarzy, redukując tym samym powstałe zmarszczki. Zabieg z użyciem żelazka to nie tylko redukcja zmarszczek ale przede wszystkim poprawa kondycji skóry twarzy i wzmocnienie mięśni.