Studio Calypso Pasaż tel. 22 644 49 83 Studio Calypso Europlex tel. +48 694 427 432 Studio Calypso Pawia tel. 22 370 28 58

Koszt zabiegu

od 50zł

Czas zabiegu

od 30 min

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów w serii

8-10

Czas między zabiegami

co 3 dni

Miejsce zabiegu

ciało

Gdzie zrealizuje zabieg

Pasaż Stokłosy
Europlex
Pawia Piaseczno

Żelazko antycellulitowe

Czy słyszeli Państwo o żelazku do „prasowania cellulitu i zmarszczek”? To nie pomyłka. Studio Calypso posiada w swoje ofercie takie właśnie zabiegi.

 

Jak działa żelazko na cellulit?

Specjalne urządzenie nazywane żelazkiem zostało tak skonstruowane aby w jednym czasie trójwymiarowo redukować cellulit.

Po pierwsze żelazko wykorzystuje proces elektrostymulacji mięśni, aby pobudzić je do pracy, wzmocnić i wspomóc regenerację skóry.

Po drugie przy jego pomocy specjalista wykonuje masaż próżniowy, który pomaga w modelowaniu sylwetki i poprawia ukrwienie skóry. Cały ten proces przyczynia się do usuwania toksyn z organizmu.

Trzecim elementem jest tzw. chromoterapia polegająca na doborze odpowiedniego koloru przeznaczonego do walki z cellulitem. Takim kolorem jest czerwony, pomarańczowy, fioletowy.

 

Żelazko a zmarszczki.

Żelazko doskonale sprawdza się również w walce ze zmarszczkami, które pojawiają się z wiekiem. Wykorzystując technikę elektrostymulacji wpływa na pobudzenie mięśni do pracy, lepsze ich ukrwienie i powoduje pobudzenie procesów regeneracyjnych. Działa również liftingująco i wygładzająco. Dotlenia i odżywia skórę twarzy, redukując tym samym powstałe zmarszczki. Zabieg z użyciem żelazka to nie tylko redukcja zmarszczek ale przede wszystkim poprawa kondycji skóry twarzy i wzmocnienie mięśni.