Studio Calypso Pasaż tel. 22 644 49 83 Studio Calypso Europlex tel. +48 694 427 432 Studio Calypso Pawia tel. 22 370 28 58

Koszt zabiegu

200

Czas zabiegu

1,5 godz

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów w serii

indywiduaalnie

Czas między zabiegami

od 1 tygodnia

Miejsce zabiegu

twarz, szyja

Gdzie zrealizuje zabieg

Pasaż Stokłosy

Skeyndor Power Retinol

Odmłodzona i zregenerowana skóra. Skeyndor Power Retinol to zabieg na bazie nowej generacji retinolu, zwanego płynnym złotem. Retinol jest szczególnie ceniony w zabiegach przeciwstarzeniowych.

Zabieg z aktywnym retinolem o działaniu silnie odmładzającym i regenerującym idealnie sprawdzi się w przypadku skóry z widocznymi oznakami starzenia się – zarówno w przypadku powodów naturalnych, jak i na skutek ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Retinol, dzięki działaniu pobudzającemu odnawianie się komórek stopniowo odbudowuje i wyrównuje powierzchnię skóry.

Główne składniki aktywne:

– retinol (5000 IU)
– bakuchiol
– ekstrakt z soi
– ekstrakt z bursztynu
– kwas hialuronowy

Skeyndor Power Retinol to zabieg wykorzystujący składniki o działaniu retinol-like, a także składniki łagodzące i przeciwdziałające podrażnieniom. Wysoką skuteczność zapewnia kompleks o działaniu retinoidalnym, czyli współdziałanie trzech składników o silnej mocy odmładzającej – retinolu, bakuchiolu oraz wyciągu HS soja.

Retinol pomaga zwalczać negatywne efekty, wywołane przez działanie wolnych rodników i odbudowuje skórę.

Bakuchiol to idealny stabilizator dla retinolu, współdziałający z nim na etapie aktywacji.

Wyciąg HS soja wspomaga działanie retinol-like.

Zabieg Skeyndor Power Retinol ma pozytywne opinie wśród klientów. Dzięki działaniu obejmującemu szereg defektów skóry i odnowie tkanek, efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Skóra jest odświeżona, nawilżona i ujędrniona. To doskonała kuracja dla wszystkich, którzy pragną zregenerować swoją cerę. Seria zabiegów gwarantuje wzmocnienie skóry, jej dotlenienie i odżywienie, a także zwężenie porów i promienny, piękny wygląd. Retinol powoduje ponadto znormalizowanie wydzielania sebum, dzięki czemu sprawdza się również w przypadku skóry trądzikowej.

Zabieg polecany jest dla skóry zarówno mężczyzn, jak i kobiet w każdym wieku. Najlepiej sprawdzi się w wypadku skóry o zaburzonej odnowie komórkowej: szorstkiej, z widocznymi zmarszczkami, o nierównym kolorycie oraz posiadającej tendencję do powstawania zaskórników.

Skeyndor Power Retinol – cena zabiegu wynosi 200 zł, a czas jego wykonania nie przekracza 1,5 h. Liczba zabiegów w serii ustalana jest indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie natężenie zabiegu do każdego typu skóry. Zabieg wykonywany jest na twarzy i szyi, jest nieinwazyjny i nie wymaga użycia znieczulenia.