Studio Calypso Pasaż tel. 22 644 49 83 Studio Calypso Europlex tel. 22 852 80 39 Studio Calypso Pawia tel. 22 370 28 58

Koszt zabiegu

200

Czas zabiegu

1,5 godz

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów w serii

indywiduaalnie

Czas między zabiegami

od 1 tygodnia

Miejsce zabiegu

twarz, szyja

Gdzie zrealizuje zabieg

Pasaż Stokłosy

Skeyndor Power Retinol

Odmłodzona i zregenerowana skóra. Skeyndor Power Retinol to zabieg na bazie nowej generacji retinolu, zwanego płynnym złotem. Retinol jest szczególnie ceniony w zabiegach przeciwstarzeniowych.

Zabieg z aktywnym retinolem o działaniu silnie odmładzającym i regenerującym idealnie sprawdzi się w przypadku skóry z widocznymi oznakami starzenia się – zarówno w przypadku powodów naturalnych, jak i na skutek ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Retinol, dzięki działaniu pobudzającemu odnawianie się komórek stopniowo odbudowuje i wyrównuje powierzchnię skóry.

Główne składniki aktywne:

– retinol (5000 IU)
– bakuchiol
– ekstrakt z soi
– ekstrakt z bursztynu
– kwas hialuronowy

Skeyndor Power Retinol to zabieg wykorzystujący składniki o działaniu retinol-like, a także składniki łagodzące i przeciwdziałające podrażnieniom. Wysoką skuteczność zapewnia kompleks o działaniu retinoidalnym, czyli współdziałanie trzech składników o silnej mocy odmładzającej – retinolu, bakuchiolu oraz wyciągu HS soja.

Retinol pomaga zwalczać negatywne efekty, wywołane przez działanie wolnych rodników i odbudowuje skórę.

Bakuchiol to idealny stabilizator dla retinolu, współdziałający z nim na etapie aktywacji.

Wyciąg HS soja wspomaga działanie retinol-like.

Zabieg Skeyndor Power Retinol ma pozytywne opinie wśród klientów. Dzięki działaniu obejmującemu szereg defektów skóry i odnowie tkanek, efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Skóra jest odświeżona, nawilżona i ujędrniona. To doskonała kuracja dla wszystkich, którzy pragną zregenerować swoją cerę. Seria zabiegów gwarantuje wzmocnienie skóry, jej dotlenienie i odżywienie, a także zwężenie porów i promienny, piękny wygląd. Retinol powoduje ponadto znormalizowanie wydzielania sebum, dzięki czemu sprawdza się również w przypadku skóry trądzikowej.

Zabieg polecany jest dla skóry zarówno mężczyzn, jak i kobiet w każdym wieku. Najlepiej sprawdzi się w wypadku skóry o zaburzonej odnowie komórkowej: szorstkiej, z widocznymi zmarszczkami, o nierównym kolorycie oraz posiadającej tendencję do powstawania zaskórników.

Skeyndor Power Retinol – cena zabiegu wynosi 200 zł, a czas jego wykonania nie przekracza 1,5 h. Liczba zabiegów w serii ustalana jest indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie natężenie zabiegu do każdego typu skóry. Zabieg wykonywany jest na twarzy i szyi, jest nieinwazyjny i nie wymaga użycia znieczulenia.