Studio Calypso Pasaż tel. 22 644 49 83 Studio Calypso Europlex tel. +48 694 427 432 Studio Calypso Pawia tel. 22 370 28 58

Koszt zabiegu

170zł

Czas zabiegu

1 godz

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów w serii

indywidualnie

Czas między zabiegami

od 1 tygodnia

Miejsce zabiegu

twarz, szyja, dekolt

Gdzie zrealizuje zabieg

Europlex

Zabieg Lipogen Hydro

Zabieg LIPOGEN HYDRO to ultra nawilżenie z funkcją przeciwzmarszczkową oraz zapewnienie wzmocnienia systemu immunologicznego skóry.

 

Zabieg został oparty na nowych substancjach aktywnych faktorze ECB, kompleksie oxygenowym, które wzbogacono składnikiem ATP

FAKTOR ECB – specjalnie filtrowany i stabilizowany w labolatorium badawczym kompleks wyrównujący deficyt nawilżenia w skórze. Składa się ze specjalnie wyhodowanych alg, które zostały wzmocnione białkiem łubinu i miąższem z jabłka. Działa na zasiadzie gąbki (pęcznieje i wchłania się) zwiększając tym samym objętość strutur skóry i nawodnienie.

KOMPLEKS OXYGENOWY – zwiększa optymalne zużycie tlenu w komórkach skóry poprawiając  tym samym przemianę materii. Pozwala to w istotny sposób wpływać na spowolnienie procesu starzena się skóry.

ATP – koenzym,  który przechwouje energię w naszych komórkach aby wspierać ich przemiany. Poprawia mikrokrążenie co ułatwia odnowę i naprawę komórek skóry.