Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50562 Library:50642 in /home/studiocalypso.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1548
Zabieg LIPOGEN HYDRO (nowość) - Studio Calypso
Studio Calypso Pasaż tel. 22 644 49 83 Studio Calypso Europlex tel. 22 852 80 39 Studio Calypso Pawia tel. 22 370 28 58

Koszt zabiegu

170zł

Czas zabiegu

1 godz

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów w serii

indywidualnie

Czas między zabiegami

od 1 tygodnia

Miejsce zabiegu

twarz, szyja, dekolt

Gdzie zrealizuje zabieg

Europlex

Zabieg LIPOGEN HYDRO (nowość)

Zabieg LIPOGEN HYDRO to ultra nawilżenie z funkcją przeciwzmarszczkową oraz zapewnienie wzmocnienia systemu immunologicznego skóry.

 

Zabieg został oparty na nowych substancjach aktywnych faktorze ECB, kompleksie oxygenowym, które wzbogacono składnikiem ATP

FAKTOR ECB – specjalnie filtrowany i stabilizowany w labolatorium badawczym kompleks wyrównujący deficyt nawilżenia w skórze. Składa się ze specjalnie wyhodowanych alg, które zostały wzmocnione białkiem łubinu i miąższem z jabłka. Działa na zasiadzie gąbki (pęcznieje i wchłania się) zwiększając tym samym objętość strutur skóry i nawodnienie.

KOMPLEKS OXYGENOWY – zwiększa optymalne zużycie tlenu w komórkach skóry poprawiając  tym samym przemianę materii. Pozwala to w istotny sposób wpływać na spowolnienie procesu starzena się skóry.

ATP – koenzym,  który przechwouje energię w naszych komórkach aby wspierać ich przemiany. Poprawia mikrokrążenie co ułatwia odnowę i naprawę komórek skóry.