Studio Calypso Pasaż tel. 22 644 49 83 Studio Calypso Europlex tel. +48 694 427 432 Studio Calypso Pawia tel. 22 370 28 58

Koszt zabiegu

250 zł

Czas zabiegu

2,5 godz

Znieczulenie

-

Liczba zabiegów w serii

1

Czas między zabiegami

indywidualnie

Miejsce zabiegu

głowa

Gdzie zrealizuje zabieg

Pasaż Stokłosy
Europlex
Pawia Piaseczno

Rekonstrukcja włosów WELLAPLEX

NOWOŚĆ – WellaPlex 

to ekskluzywna technologia zawierająca Opti pH System, która pomaga zrekonstruować wiązania włosowe, aby wzmocnić włosy podczas zabiegów rozjaśniania i koloryzacji, zapewniając im perfekcyjną gładkość i kolor.

Dlatego też WELLAPLEX jest najlepszym partnerem produktów koloryzujących Wella Professionals, zapewniając idealne efekty rozjaśniania i farbowania. 

 

WELLAPLEX zastosowanie

W zabiegach rozjaśniających – rozjaśniaj włosy bez obawy, że ulegną zniszczeniu. Dodanie WELLAPLEX do zwykłej usługi rozjaśniania pomaga obniżyć poziom uszkodzeń podczas tego zabiegu. WELLAPLEX pomoże zrekonstruować głęboką wewnętrzną warstwę. Przekonaj się, jak mocne są włosy już od pierwszego użycia.

 

W zabiegach koloryzacyjnych – doskonały efekt kolorystyczny i włosy, które są zdrowsze. Wkomponowanie WELLAPLEX do usługi koloryzacyjnej pozwala zrekonstruować wewnętrzną strukturę włosa podczas zabiegu. Ekskluzywna technologia OPTI pH SYSTEM wzmacnia włosy i zapewnia im optymalny efekt kolorystyczny podczas farbowania.

 

Pielęgnacja wzmacniająca – to usługa rekomendowana w przypadku włosów  zniszczonych oraz poddawanych zbyt częstym i intensywnym zabiegom. Zapewnia głęboką rekonstrukcję wewnątrz włosa za każdym razem, gdy przyjdziesz do salonu. Włosy są zdrowsze i lepiej się układają.

 

Program pielęgnacji domowej – aby odnieść optymalną korzyść z usługi WELLAPLEX wykonanej w salonie, rekomendujemy pielęgnację domową z użyciem produktu Nr 3 Hair Stabilizer raz w tygodniu. Produkt dostępny w salonach Studio Calypso. Pomoże on zachować mocne, gładkie i miękkie włosy aż d następnej wizyty z usługą WELLAPLEX w salonie.

 

Seria WELLAPLEX

Seria WELLAPLEX składa się z trzech nowych produktów. No1 Bond Maker pomaga tworzyć wiązania wewnątrz włosa podczas zabiegów rozjaśniania i koloryzacji. No2 Bond Stabilizer dodatkowo stabilizuje wiązania, przywraca równowagę pH i wzmacnia strukturę włosów po zabiegach chemicznych. Obu tych produktów używa się w salonie podczas zabiegu koloryzacji. Z kolei trzeci produkt – No3 Hair Stabilizer przeznaczony jest do użytku domowego, aby można było zachować mocne, gładkie i miękkie włosy – aż do następnego zabiegu WELLAPLEX.

WELLAPLEX wzmacnia zatem włosy od początku aż do końca.

 

Trzy powody, dla których warto wykonać zabieg z WELLAPLEX

  • Zdrowe włosy to piękne włosy.
  • Koniec ograniczeń w koloryzacji.
  • Natychmiastowy efekt dla lepszego samopoczucia.

 

Gdzie można wykonać zabieg regeneracji z WELLAPLEX

Zabieg można wykonać we wszystkich salonach Studio Calypso.