Studio Calypso Pasaż tel. 22 644 49 83 Studio Calypso Europlex tel. +48 694 427 432 Studio Calypso Pawia tel. 22 370 28 58

Koszt zabiegu

od 1200 do 2500

Czas zabiegu

-

Znieczulenie

-

Liczba zabiegów w serii

1

Czas między zabiegami

indywidualnie

Miejsce zabiegu

głowa

Gdzie zrealizuje zabieg

Pawia Piaseczno

Przedłużanie włosów metodą kanapkową (taśmową)

Długie włosy to już nie marzenie.  To cel, który można osiągnąć.

Chcesz cieszyć się pięknymi gęstymi, długimi włosami? Dzięki metodzie HAIRTALK (metoda kanapkowa/taśmowa) osiągniesz spektakularny efekt.

 

Na czym polega metoda kanapkowa (taśmowa)?

Polega na doklejeniu (założeniu) pasm włosów umieszczonych na silikonowej taśmie. Łączenia wykonane są z dwóch złożonych taśm silikonowych, na których zamocowane są naturalne włosy. Przedłużanie włosów polega na doczepieniu taśmy przy samej linii włosów, tuż przy skórze. Pasek, na którym umieszczone są włosy jest przezroczysty i bardzo lekki, a jednocześnie elastyczny, trwały oraz wytrzymały. Dzięki subtelnym i dyskretnym łączeniom dopasowującym się do każdego kształtu głowy. Efekt jest naturalny, a komfort noszenia nieporównywalny z innymi metodami. Co więcej, taśmy silikonowe umożliwiają szybkie, bezproblemowe, wielokrotne zakładanie tych samych włosów. 

 Jest to metoda przeznaczona do każdego rodzaju włosów, a w szczególności dla osób o włosach rzadkich, cienkich i delikatnych, zniszczonych. Kolejną zaletą metody kanapkowej  jest fakt, iż klientki mogą same zdecydować o długości i stopniu zagęszczenia, nie ma dyskomfortu przy wykonywaniu codziennych czynności.

 

Na jakich włosach pracujemy?

Na naturalnych włosach słowiańskich, które są najwyżej cenione na całym świecie za swoją miękkość, gładką strukturę i jedwabisty połysk. Można poddawać je wszelkim zabiegom stylizacyjnym, takim jak prostowanie, kręcenie czy farbowanie.

 

Ile potrzeba pasm do przedłużenia włosów?

Ilość pasm zależy od wybranej fryzury i gęstości włosów, jak również od efektu jaki chcemy uzyskać.  Dokładną ilość ustala się na bezpłatnej konsultacji, która jest niezbędna do wykonania zabiegu przedłużania włosów.

 

Jak długo możemy nosić włosy przedłużane?

Przedłużane włosy można nosić latami. Jednak od ok 3 do 6 tygodniu należy umówić się na „przełożenie/podciągnięcie” pasm. Gdy tylko pojawią się większe „odrosty” włosy doczepiane należy zdjąć, odświeżyć i nałożyć na nowo. Jest to bezpieczny i prosty zabieg. Nie powoduje uszkodzenia struktury włosów naturalnych. Zabieg zdjęcia i ponownego doczepienia włosów możesz wykonać w ciągu jednego dnia.

 

Gdzie wykonamy zabieg?

Zabieg przedłużania włosów możemy wykonać w Studio Calypso na ul. Pawiej 11 lok. 3A w Piasecznie