Studio Calypso Pasaż tel. 22 644 49 83 Studio Calypso Europlex tel. 22 852 80 39 Studio Calypso Pawia tel. 22 370 28 58

Koszt zabiegu

200 zł (jedna ampułka)

Czas zabiegu

30 min

Znieczulenie

indywidualnie

Liczba zabiegów w serii

indywidualnie

Gdzie zrealizuje zabieg

Pasaż Stokłosy

Lipoliza iniekcyjna

Smukła sylwetka na wyciągnięcie ręki!

Przeznaczenie

Lipoliza iniekcyjna, inaczej nazywana mezoterapią lipolityczną, to zabieg przeznaczony dla osób, które chcą zredukować tkankę tłuszczową, widoczny cellulit, rozstępy lub niedoskonałości, takie jak drugi podbródek. Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem wykonywanym na ciało, przy pomocy odpowiednich preparatów przeznaczonych do modelowania sylwetki. Zabieg jest idealny dla osób, które mimo ćwiczeń i diety mają problem z pozbyciem się niechcianej, nadmiernej tkanki tłuszczowej lub niedoskonałości.

Lipoliza iniekcyjna – wskazania

Partie ciała na jakich wykonywany może być zabieg lipolizy iniekcyjnej, to między innymi uda, łydki, kolana, plecy, kark, pośladki, brzuch, boczne partie brzucha (tzw. boczki), podbródek, policzki, biodra, kończyny górne.

Lipoliza iniekcyjna – przeciwskazania

Zabiegu lipolizy iniekcyjnej nie powinny wykonywać osoby cierpiące na choroby nerek i wątroby, choroby tarczycy (Hashimoto), choroby nowotworowe, cukrzycę oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Działanie

Jak działa lipoliza iniekcyjna? Zabieg polega na wprowadzeniu substancji rozpuszczającej tłuszcz i przenikającej przez błonę komórkową do tkanki tłuszczowej. Preparat po rozpuszczeniu tłuszczu przenika do wątroby i jest wydalany z organizmu dzięki pracy nerek. Zabieg lipolizy iniekcyjnej jest nieinwazyjny i bezpieczny dla zdrowia. Rozpuszczone komórki tłuszczowe rozbijane są w sposób strukturalny, dzięki czemu nie odbudowują się po zabiegu. Zapewnia to trwałe i widoczne efekty. Lipoliza iniekcyjna to jeden z najbardziej nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej, dzięki czemu cieszy się pozytywnymi opiniami Klientów na całym świecie. Czas zabiegu to około 30 minut. Liczba zabiegów ustalana jest indywidualnie i dostosowywana do potrzeb każdego z Klientów.

Efekty

Zauważalne efekty zabiegu lipolizy iniekcyjnej widoczne są już po pierwszej wizycie w salonie kosmetycznym. Warto podkreślić, że zabieg ten modeluje sylwetkę, a nie jest bezpośrednią metodą odchudzania – dlatego najlepiej sprawdzi się jako element uzupełniający dietę i formy aktywności fizycznej. Do efektów zabiegu lipolizy iniekcyjnej zaliczyć możemy widoczne odmłodzenie skóry oraz jej napięcie, zmniejszenie widoczności cellulitu i rozstępów, zredukowanie tkanki tłuszczowej, zmniejszenie lub całkowite zniwelowanie drugiego podbródka i wymodelowanie sylwetki. Pełne efekty zabiegu widoczne są po wykonaniu serii (ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie), jednak różnica widoczna jest już po wykonaniu pierwszego zabiegu.