Studio Calypso Pasaż tel. 22 644 49 83 Studio Calypso Europlex tel. +48 694 427 432 Studio Calypso Pawia tel. 22 370 28 58

Koszt zabiegu

150 zł

Czas zabiegu

1,5 godz

Znieczulenie

-

Liczba zabiegów w serii

1

Czas między zabiegami

1 miesiąc

Miejsce zabiegu

głowa

Gdzie zrealizuje zabieg

Pasaż Stokłosy

Dermabrazja Nioxin

Dermabrazja skóry głowy preparatem NIOXIN Scalp Renew to nowoczesny sposób na oczyszczenie skóry głowy i pobudzenie jej komórek do regeneracji naskórka.

 

Dla kogo polecane są zabiegi dermabrazji NIOXIN?

Tak naprawdę z zabiegów skorzystać może każdy, kto żyje intensywnie, stosuje przypadkowe kosmetyki do pielęgnacji włosów, nieprawidłowo się odżywia i narażony jest na nieustanny stres. Szybki tryb życia wpływa na kondycję skóry głowy i włosów. Zatykają się meszki włosowe, włosy zaczynają się bardziej przetłuszczać, a jeśli dołączymy do tego problemy z pielęgnacją cienkich włosów oraz ich wypadanie to warto się wówczas udać po pomoc do specjalisty.

 

Na czym polega dermabrazja NIOXIN?

Zabieg dermabrazji skóry głowy z zastosowaniem kuracji NIOXIN składa się z podstawowych czterech faz:

  • FAZA 1

Faza pierwsza polega na przygotowaniu skóry głowy do zabiegu. Fryzjer dobiera odpowiedni preparat z serii NIOXIN, którym wykonuje masaż głowy.

  • FAZA 2

Faza druga to czas na oczyszczenie skóry głowy i meszków włosowych, aby umożliwić im regenerację. Fryzjer stosuje odpowiedni do rodzaju włosów i skóry głowy szampon NIOXIN.

  • FAZA 3

W fazie trzeciej fryzjer odżywia włosy i skórę głowy poprzez zastosowanie odżywki, która nie zatyka meszków włosowych i nie obciąża struktury włosa.

  • FAZA 4

Ostatnia faza to dopełnienie kuracji NIOXIN poprzez użycie skoncentrowanego preparatu, którego zadaniem jest zapewnienie połysku włosom. Dodatkową zaletą produktu jest jego przyjemny miętowy zapach gwarantujący przedłużone uczucie świeżości.

 

Dlaczego warto skorzystać z kuracji NIOXIN?

Marka NIOXIN została stworzona ponad 20 lat temu specjalnie na potrzeby włosów rzadkich, cienkich, trudnych w pielęgnacji. Na stronach marki można poczytać o przeprowadzonych badaniach dotyczących skuteczności stosowania kuracji oraz o zadowoleniu konsumentów. To profesjonalna marka spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających klientów. NIOXIN umożliwia kontynuację pielęgnacji włosów poprzez zestaw odpowiednich preparatów przeznaczonych do użytku w domu. Taki zestaw podczas wizyty pomoże Ci dobrać Twój fryzjer.

 

Gdzie można wykonać zabieg?

Studio Calypso ul. Pasaż Stokłosy 11 tel.22 644 49 83 godz. otwarcia. Pn – Pt 8.00 – 21.00. Sobota – 8.00 – 17.00.