Studio Calypso Pasaż tel. 22 644 49 83 Studio Calypso Europlex tel. +48 694 427 432 Studio Calypso Pawia tel. 22 370 28 58

Koszt zabiegu

250 PROMOCJA!

Czas zabiegu

1,5 godz

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów w serii

indywidualnie

Czas między zabiegami

od 1 tygodnia

Miejsce zabiegu

twarz

Gdzie zrealizuje zabieg

Pasaż Stokłosy
Europlex

AQUASURE H2 oczyszczanie wodorowe twarzy

Dogłębnie oczyszczona twarz pełna blasku!

Przeznaczenie

Oczyszczanie wodorowe twarzy Aquasure H2 to zabieg przeznaczony dla każdego typu cery. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a jego efekty są widoczne już po pierwszej wizycie. Szczególnie poleca się go osobom borykającym się z problemami skórnymi, takimi jak rozszerzone pory, zaskórniki, stany zapalne, zanieczyszczenie cery. Zabieg przeznaczony jest także dla osób, które borykają się z nierównym kolorytem skóry, tendencją do powstawania zmian trądzikowych oraz pierwszymi znakami starzenia się skóry. Oczyszczanie twarzy tą metodą przeznaczone jest zarówno dla skóry mężczyzn, jak i kobiet.

Działanie

Aquasure H2 to zabieg, który polega na oczyszczeniu skóry na poziomie komórkowym, dzięki innowacyjnej, wieloetapowej metodzie. Najmniejszy i najlżejszy pierwiastek, jakim jest aktywny wodór, przenika do głębokich struktur skóry, a następnie oczyszcza ją. Zabieg Aquasure H2 dodatkowo eliminuje i neutralizuje wolne rodniki tlenowe i w naturalny sposób hamuje proces starzenia się skóry. Zabieg wykonywany jest bez znieczulenia, jest nieinwazyjny i bezpieczny dla zdrowia. Pojedyncza wizyta trwa około 1,5 h, a ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb skóry Klienta. Aktywny wodór to jeden z najsilniejszych znanych antyoksydantów. Potwierdzono, że jest on skuteczniejszy w działaniu niż witamina C i koenzym q10. Oczyszczanie wodorowe twarzy ma bardzo dobre opinie wśród Klientów, ponieważ jest zabiegiem wszechstronnym i dogłębnym.

Aquasure h2 – oczyszczanie wodorowe – etapy zabiegu:

1. Oczyszczanie wodorowe na poziomie komórkowym
2. Hydropeeling (wodna mikrodermabrazja)
3. Infuzja jonowa (serum typu premium)
4. Lifting MCS (masaż przy pomocy głowicy wykorzystującej stymulację mikroprądami)

Efekty

Wodorowe oczyszczanie twarzy zapewnia spektakularne efekty. Skóra wygląda zdrowo i promiennie, a efekt głębokiego nawilżenia, wygładzenia, liftingu i oczyszczenia widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Dzięki swojej wielozadaniowości oczyszczanie wodorowe pozwala zwalczać jednocześnie wiele problemów dotykających skórę Klienta. Eliminacja wolnych rodników spowalnia proces starzenia się skóry, która staje się zrewitalizowana. Znormalizowane zostaje wydzielanie sebum, stany zapalne ulegają złagodzeniu, rozszerzone pory skórne zostają zwężone, a zaskórniki usunięte. Skóra nabiera zdrowego kolorytu i blasku. Regularne powtarzanie zabiegu gwarantuje wzrost elastyczności skóry, jak również jej napięcia i gęstości.