Studio Calypso Pasaż tel. 22 644 49 83 Studio Calypso Europlex tel. 22 852 80 39 Studio Calypso Pawia tel. 22 370 28 58

Rekonstrukcja włosów OLAPLEX

OLAPLEX określana jest przez jej twórców jako „substancja chemiczna, która tworzy i odnawia zniszczone wiązania.”(www.olaplex.pl)

 

Oznacza to, że rozjaśnianie włosów i koloryzacja bez użycia OLAPLEX powodują zerwanie wiązań łączących komórki keratynowe i niszczą strukturę włosa od środka. OLAPLEX to inteligentna substancja, która użyta podczas farbowania, wytwarza nowe wiązania jednocześnie wzmacniając włosy.

Dla kogo przeznaczone są kuracje z OLAPLEX

OLAPLEX to produkt odpowiedni dla wszystkich, którzy farbują i rozjaśniają włosy. Użyty podczas takiego zabiegu stanowi skuteczną ochronę dla struktury włosa. Produkt jest całkowicie bezpieczny i może być stosowany przez kobiety w ciąży.

 

Czy OLAPLEX naprawdę jest taki dobry?

Brzmi nieprawdopodobnie? Ale jest prawdziwe Ten produkt nie posiada zamiennika ani żadnej konkurencji w swojej dziedzinie. Jego skład został opatentowany i jest chroniony tajemnicą handlową. OLAPLEX nazywany jest polisą ubezpieczeniową dla włosów. Nie zawiera silikonów, ftalanów, parabenów, aldehydów ani nawet glutenu.

 

Seria OLAPLEX

Na serię OLAPLEX składają się trzy podstawowe produkty. Dwa z nich przeznaczone są dla salonów fryzjerskich i to właśnie fryzjer aplikuje je w trakcie wykonywania zabiegu oraz po farbowaniu. Trzeci produkt przeznaczony jest do użytku domowego, jednakże jego rolą jest regeneracja i utrzymanie zdrowych włosów do czasu kolejnego zabiegu.

 

Trzy powody, dla których warto wykonać zabieg z OLAPLEX

  • Zdrowe włosy to piękne włosy.
  • Koniec ograniczeń w koloryzacji.
  • Natychmiastowy efekt dla lepszego samopoczucia.

 

Gdzie można wykonać zabieg regeneracji z OLAPLEX

Zabieg można wykonać we wszystkich salonach Studio Calypso.