Studio Calypso Pasaż tel. 22 644 49 83 Studio Calypso Europlex tel. +48 694 427 432 Studio Calypso Pawia tel. 22 370 28 58

Dermapen z peelingiem medycznym BioRePeelCl3

Dermapen z peelingiem medycznym BioRePeelCl3 to zabieg polegający na silnej biostymulacji skóry.

BioRePeelCl3® FND to dwufazowy wyrób medyczny o działaniu biostymulującym, rewitalizującym i peelingującym, z certyfikatem CE do stosowania miejscowego ze szczególnym wskazaniem na twarz, szyję i dekolt.

Wyselekcjonowane składniki aktywne przyczyniają się do głębokiej stymulacji procesów regeneracyjnych skóry. Wpływają także na mechanizmy biosyntezy, niezbędne do zwalczania skutków starzenia się skóry, uszkodzeń oksydacyjnych UV i wpływem innych czynników środowiskowych.

Preparat BioRePeelCl3 zdobył nagrodę Beauty Prestige Awards 2020 za innowacyjny skład, szerokie spektrum działania i synergiczne działania składników.

Zabieg Dermapen z peelingiem medycznym może być stosowany przez cały rok, również w okresie letnim.

Wskazania:

  • przywrócenie napięcia i elastyczność skóry
  • redukcja zmarszczek
  • rewitalizacja skóry
  • wyrównanie kolorytu i redukcja przebarwień
  • trądzik

Czy po zabiegu Dermapen z peelingiem medycznym następuje złuszczanie?

Po zabiegu może pojawić się złuszczanie ale nie jest to regułą. Jest to zależne od wielu czynników, takich jak kondycja skóry, sposób wykonania zabiegu. Złuszczanie, jeśli się pojawi jest drobnopłatkowe, małowidoczne i nie wyłącza pacjenta z codziennych zajęć.

Jaki jest efekt bezpośrednio po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest napięta i rozświetlona, może być zaczerwieniona ze względu na mikronakłuwanie przy pomocy urządzenia Dermapen. W celu uzyskania długotrwałego efektu należy wykonać serię 4-6 zabiegów w odstępie 7-14 dni. 

Czy po zabiegu można korzystać z solarium lub kąpieli słonecznych?

Po zabiegu należy stosować filtry przeciwsłoneczne o wysokim faktorze i nie korzystać z solarium.

Zabieg Dermapen z peelingiem medycznym BioRePeelCl3 można wykonać w każdym salonie Studio Calypso